Logo
13 Вересня 2019, 14:35

Орендар землі, де засіяли наркоплантацію просить франківський суд мінімальну заставу

Сьогодні, 13 вересня, Івано-Франківський міський суд обирає міру запобіжного заходу другому із трьох із обвинувачуваних. Суддя Ірина Домбровський.

Як писав Типовий Франківськ, вчора в селищі Яблунів Косівського району правоохоронці викрили плантацію парників із коноплею.

Відомо, що рослину вирощували на 4 га землі, одного з місцевих підприємств. В ході операції було затримано трьох підозрюваних. Суддя Олена Татарінова, пише Типовий Франківськ.

Обвинувачуваний Розвадовський Руслан 1982 року народження, уродженець Косівського району.

Прокурор просить долучити до матеріалів справи додаток СБУ щодо кількості та ціни вилученого. Мова йде про 1 млрд 200 мільйонів гривень.

На утриманні в обвинувачуваного Р.Р двоє неповнолітніх дітей.

Прокурор Боровик зазначив, що обвинувачуваний в справі займався посівом та вирощуванням конопель, зберігання з метою збуту в особливо великих розмірах конопель і марихуани. Здійснював поставку обладнання для правильного вирощення рослин. Прокурор просить про міру запобіжного заходу для Р.Р. тримання під вартою задля унеможливлення ризиків. Або розмір застави понад 5 мільйонів гривень.

За даними прокурора, є матеріали в яких зазначається, що була реалізація товару.

Захисник обвинувачуваного заперечує прокурору щодо ризиків та зазначає, що застава дуже висока. Та просить цілодобовий домашній арешт.

За словами обвинуваченого щомісячний заробіток складає до 5 тисяч, тож просить або мінімальну заставу.

"Я не збираюся переховуватись, хочу щоб суд у всьому розібрався. Я орендував землю, але що там дізнався пізніше",- зазначив обвинувачуваний.

Суд обрав міру запобіжного заходу тримання під вартою або альтернатива 5 млн 17 тисяч 502 грн.

Схожі Новини