Logo
10 Квітня 2019, 10:51
Теги: освіта

Патрульна поліція України разом з Prometheus запускають освітній курс

Патрульна поліція України та освітня платформа Prometheus вперше в Україні запускають безкоштовний курс «Патруль#1: Порядок та безпека», який об’єднає зусилля поліції та громадян в забезпеченні та підтримці порядку і безпеки. Записатися можна вже!

Курс допоможе розібратися у основах законів, першої допомоги роботи з агресією, складанні фотороботів та самозахисті.

Про це повідомляє PLATFORM.UA, пише Типовий Франківськ.

Програма курсу побудована на основі національного дослідження ставлення українців до проблем безпеки та порядку, за якого опитали 5746 громадян та провели чотири фокус-групи. Результати показали, що 96,2% громадян готові бути частиною правопорядку. 84% готові для цього дотримуватись правопорядку, а 82% з них – повідомляти про правопорушення.

Також опитані хотіли б глибше знати закони, мати навички надання медичної допомоги, вміти складати фоторобот та володіти основами самозахисту. Цей курс допоможе надати необхідні знання українцям.

Викладачами «Патруль#1: Порядок та безпека» стануть патрульні поліцейські, професійні психологи, спеціалісти з питань безпеки та оборони.

Запис на курс уже відкритий і доступний за посиланням. Навчання розпочнеться у листопаді 2019 року та триватиме два тижні.

Курс «Патруль#1: Порядок та безпека» – це частина комунікаційної стратегії «Порядок – це ти», розробленої Патрульною поліцією України та креативною агенцією Postmen. Протягом року в її межах також вийде онлайн-серіал на платформі YouTube, стартує кампанія Blue Line Ukraine, буде проведена серія масових заходів та випущена лінійка брендованої продукції «Порядок – це ти».