Logo
11 Січня 2020, 16:50
Теги: коляда

Традиція тривалістю у понад 30 років: як вертеп вітає односельців з Різдвом

Українці продовжують святкувати Різдво Христове. У селі Спас на Коломийщині різдвяний вертеп ходить вулицями та колядує аж до Старого Нового року. Цій традиції вже понад тридцять років.

Цар Ірод, три мудреці та янгол, який сповіщає про народження Ісуса Христа – ці герої вертепу продовжують вітати українців з різдвяними святами, пише 24 канал.

Залучили близько двадцяти людей – це актори та музиканти, які пишуть всі ролі самостійно. Кажуть, у свої виступи кожного року додають щось нове та цікаве.

Готувалися ми два місяці. Переважно, нас заохочувала патріотична коляда, патріотична пісня. За короткий строк пошили костюми самі צ це не наймали нікого. Як могли, так пошили,
– пояснив актор, який грав Янгола.

У вертепі також є і негативні герої, але з добрими намірами. "Прототип це є Ангел. Чорт, він ролей немає. Ірода, що той захотів сина Божого знищити, забирає у пекло", – розповів актор, який грав Чорта.

Різдвяний вертеп вже пройшов понад 20 кілометрів. Свій вертеп актори показали востаннє й передали ініціативу молодому поколінню.

Схожі Новини