Logo
12 Грудня 2019, 13:55
Теги: Земля, суд

У Франківську багатодітна сім'я залишилися без житла

В Івано-Франківську багатодітна сім'я вже рік намагається довести свої права на земельну ділянку.

У будинку на вулиці Лучна 27 є 3 співвласники. Пімля того,я к впала одна зі стін, частина будинку, що належить Ірині Довгановій визнали аварійною, пише Типовий Франківськ з посиланням на Суспільне.

Коли ж жінка вирішила приватизувати свою частину ділянки, з'ясувалося, що межі зсунули і три стіни її будинку за документами стоять на території сусідської семлі.

Чергове підготовче засідання у справі Ірини Довганової перенесли. Адвокат Віталій Паньків, представник одного з відповідачів – Володимира Чуйка – заявив, що чоловік перебуває на лікарняному. Адвокат позивачки просив провести слухання без їхньої участі, але суддя Станіслав Бородовський переніс засідання на 5 березня.

"Одні сусіди приватизували 60 сантиметрів землі, інші - за адресою: Лучна, 25 б приватизували за парканом 70 сантиметрів землі. Зараз у судовому порядку або відновимо межі, або скасуємо їхню приватизацію. Суд вже тягнеться рік. По суті, засідання ще не було. Переносять через різні причини: то не з’являться відповідачі, то суддя захворів. Ось так вже рік.", - ділиться чоловік позивачки Михайло Шпильчак.

Поки триває судовий процес, родина Довганової-Шпильчак – Ірина, Михайло та їхні три донечки – живуть в орендованій квартирі.

Детальніше у сюжеті: