Logo
3 Грудня 2019, 16:16

У Франківську понад тисяча домашніх тиранів регулярно вдаються до насильства

Два мільйони українців щороку стають жертвами домашнього насильства. І це - не лише жінки і діти, а й літні люди і навіть чоловіки.

Щороку майже пів тисячі з них - помирають, йдеться в сюжеті Подробиць.

Напередодні в Україні запрацювали спеціальні мобільні групи для боротьби з домашніми тиранами. Та наскільки вони ефективні - з'ясовувала Жанна Дутчак.

До цієї квартири в середмісті Івано-Франківська правоохоронці навідуються по кілька разів на тиждень. 50-річний чоловік ніде не працює, часто зазирає в чарку. Під дією оковитої б'є стареньких батьків та сина. 

В Івано-Франківську понад тисяча домашніх тиранів регулярно вдаються до насильства. Та от жертви побоїв часто жаліють кривдників і відмовляються писати заяву в поліцію.

Зазвичай від домашньої тиранії страждають молоді жінки, - розповідають поліцейські. Але серед жертв є і літні люди, і діти. Стусани та побої - не єдине насильство. Жертви страждають від словесних погроз, образ та залякувань.

Повідомлення про такі випадки надходять щодня, - розповідає дільничний Тарас Лебуховський. Інколи більш ніж десяток за одне чергування. Від початку року - їх тисячі.

Деталі в сюжеті.

Схожі Новини