Logo

29 Липня 2018, 22:47

У Франківську у стихійних торговців конфісковуватимуть товар

Відповідний проект рішення розробляє департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради. Про це розповів директор департаменту Михайло Смушак в ефірі UA: Карпати.
"Це рішення буде передбачати вилучення товарів, торгівля якими здійснюється незаконно", – сказав Смушак.
За його словами, міському голові та Муніципальній інспекції часто дорікають, що вони не реагують на стихійну торгівлю. Найпроблемнішими місцями є вулиці Гетьмана Мазепи, Вовчинецька та Дністровська.
"А проблема в тому, що єдиний повноважний орган на вилучення товарів – це  поліція. Тільки поліція, ніхто інший, має право підійти і вилучати товар. Але поліція так само має певні застереження з цього питання. Тому що це знову-таки конфлікти з мешканцями, і це якась відповідальність, – розповідає Михайло Смушак. – Досі ці вилучення фактично не здійснювалися. Зараз ми хочемо зробити рішення, щоби це вилучення забезпечити".
За його словами, зараз Муніципальна інспекція складає протоколи на стихійних торговців. Ці протоколи повинні розглядати адміністративні комісії при сільських чи міських радах за місцем проживання порушника та накладати штраф. Але порушникам вдається штрафів уникати
"В нас у селах зазвичай всі одне одного знають, сільський голова не хоче сваритися зі своїми мешканцями, і зазвичай такі протоколи закриваються за відсутністю складу правопорушення. Відповідно ці люди знову гордо йдуть в місто Івано-Франківськ, везуть свої товари і продають", – зазначає Смушак.

Джерело: KURS

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram