Logo
28 Квітня 2019, 16:00

У Калуській дитячій поліклініці відремонтували другий поверх

У приміщеннях другого поверху Калуської дитячої поліклініки, що на вулиці Будівельників, завершили ремонтні роботи, які розпочалися ще у грудні минулого року. Кошти на оновлення закладу виділили як із міського бюджету, так із центру медико-санітарної допомоги.

"Першочергово із міського бюджету на капітальний ремонт виділили 1 мільйон 350 тисяч гривень. Однак це не зовсім задовільнило всі потреби закладу. Тому потім взялися за поточний ремонт (110 тисяч), оновили ваги (50 тисяч), жалюзі (50 тисяч), рецеркулятори (більше 30 тисяч). Все це було зроблено за рахунок центру медико-санітарної допомоги. Також міська влада за програмою підтримки медико-санітарної допомоги надала нам кошти на меблі у розмірі 190 тисяч гривень", - за словами директора КНП "Калуський міський центр медико-санітарної допомоги" Михайла Гаврилишина, в приміщеннях було виконано і капітальний, і поточний ремонт.

Завідувач першого педіатричного відділу дитячої поліклініки Ірина Шипович зазначила, що всі кабінети оснащені новими комп’ютерами, електронними вагами, ростомірами, умивальниками, а в коридорах встановили спеціальний антисептичний дозатор, який обеззаражує віруси, інформують "Вікна".

"Раніше наш кабінет щеплень не зовсім був оснащений згідно санітарний норм. Тепер у нас є чотири холодильники та сумки-морозилки для зберігання довготривалих вакцин", - зауважує медик.

"Раніше все було застаріле, а зараз все осучаснили. Результат помітний, особливо про це свідчить контраст між першим і другим поверхом", - вражений змінами депутат Калуської міської ради Василь Вагілевич.

За словами міського голови Ігоря Матвійчука, міська влада й далі фінансово сприятиме ремонту дитячої поліклініки і за декілька років заклад повністю відремонтують.

Подробиці урочистого відкриття дитячої поліклініки після капремонту дивіться у відео "Вікон".