Logo

1 Вересня 2019, 18:00

У Кадобнянській гімназії зробили капітальний ремонт класів для першачків

Про виконані ремонтні роботи повідомила пресслужба Брошнів-Осадської ОТГ на сторінці у соцмережі, пише Типовий Франківськ.

Поступово змінюється освітній простір і у Кадобнянській гімназії. Як і минулого року наймолодшим школярикам створили сучасні комфортні і затишні умови для навчання.

"Цього літа проведено капітальний ремонт кабінету для першокласників та класної кімнати для дошкільнят. Довелося демонтувати підлогу, яку поступово руйнував грибок, а у кабінетах відчувався неприємний запах плісняви.

Відтак у класах залили стяжку, а підлогу вистелили ламінатом. Опісля оновлено стелю, стіни та розфарбовано відповідно до вимог нового освітнього середовища, замінено проводку, батареї та старе освітлення на нові лед-світильники. А також облаштовано вхідні сходи до гімназії плиткою", йдеться у повідомленні.

Також цьогоріч завершено капітальний ремонт коридору гімназії на першому поверсі. Минулого року демонтували стару прогнилу підлогу, залили стяжку і виклали плитку. А цього літа оновили та розфарбували стіни, стелю. Відремонтували старі сходи, що ведуть на другий поверх, та встановили поручні із нержавіючої сталі, замінили усі двері у коридорі.

Капітально відремонтували вхідні старі потріскані сходи, що ведуть до головного входу гімназії.

З місцевого бюджету було виділено кошти на будівельні матеріали, а батьки та працівники гімназії власними силами побілили стіни та пофарбували підлогу у класних кімнатах. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів дякує батькам, і колективу гімназії за працю вкладену в поточні ремонтні роботи.

Суттєво поповнилася і матерально-технічна база навчального закладу. Було придбано дидактичне обладнання, комплект меблів для учнів старших класів, чотири комп’ютери та комп’ютерні столи, 10 одномісних парт для першачків.

За кошти з місцевого бюджету закупили шафки і контейнери для дидактики, безкаркасне крісло для зони відпочинку першокласників, килимок, телевізор, ноутбук, спортінвентар.

Варто зазначити, що кошти на перелічені потреби були виділені з державного і обласного бюджетів та з бюджету ОТГ.