Logo
10 Березня 2015, 21:22

В Івано-Франківську хочуть забудувати територію навколо міського озера

Будівельна компанія "Вамбуд" пропонує внести зміни до генерального плану Івано-Франківська, аби дозволити багатоквартирну житлову забудову території міського озера зі сторони вулиць Ленкавського та Гурика.

озера

Така пропозиція була подана на розгляд Комісії з узгодження спірних питань щодо генерального плану Івано-Франківська, пише Курс.

Згідно з проектом, представленим директором будівельної компанії Миколою Ковальчуком, на території міського озера, де згідно з чинним генпланом міста зелена зона загального користування, планується будівництво великого критого паркінгу, шести дев’ятиповерхових та чотирьох шестиповерхових будинків.

Також планується будівництво спортивної інфраструктури для активного відпочинку містян. Зокрема, будуть побудовані тенісні корти, футбольні поля, баскетбольна, волейбольна площадки та великий скейтпарк, який зимою перетворюватиметься на каток, усі ці об’єкти входитимуть у зелену зону загального користування.

Щодо цієї зони висунуті також інші пропозиції, зокрема ГО "Центр розвитку міста" пропонує створити у районі міського озера додаткові зелені зони.

Головний архітектор міста Володимир Гайдар виніс на голосування дві пропозиції щодо призначення земельних ділянок на території міського озера в межах вулиць Ленкавського та Гурика. Перша – облаштувати територію з розподілом житлових та зелених зон, друга – залишити її як зелену зону загального користування.

Оскільки жодна з пропозицій не була підтримана комісією, питання призначення земельної ділянки в районі міського озера розглядатимуть депутати Івано-Франківської міської ради.

Схожі Новини