Logo
31 Липня 2014, 10:59

В Івано-Франківську відзначили мешканців, які допомогли у затриманні вуличного грабіжника

Микола Семенишин

Очільник міліції Прикарпаття подякував та матеріально заохотив чотирьох мешканців Івано-Франківська, котрі відзначилися у затриманні вуличного грабіжника.

Смілива франківчанка, котра потерпіла від рук зухвалого грабіжника та троє мешканців обласного центру, які допомагали жінці затримати її кривдника були запрошені до обласного управління міліції. Микола Олександрович подякував мешканцям краю за такий відважний вчинок та зазначив, що надзвичайно приємно, адже не часто трапляються подібні ситуації, а їхній вчинок є прикладом громадянської мужності та активної життєвої позиції.

Подія трапилась вчора, жінка якраз прямувала однією із вулиць обласного центру, коли до неї підбіг чоловік, вирвав золотий ланцюжок та втік. Але смілива франківчанка не розгубилась та попрямувала слідом за нападником. Запам'ятавши прикмети зловмисника, вона розпитувала перехожих, котрі їй вказували на шлях чоловіка.

«Зловмисник готувався до вчинення цього пограбування, адже яскравим свідченням того є те, що він мав із собою змінний одяг у який і переодягнувся, адже думав, що таким чином його не впізнають – розповідає вчорашню подію керівник Івано-Франківського міськвідділу міліції Віктор Шкутов. - Однак безстрашна жінка з’ясувавши, що її кривдник забіг до одного із під’їздів багатоповерхівки почала кликати на допомогу. Серед перехожих виявились працівники однієї з охоронних фірм Івано-Франківська та чоловік, котрий є членом Громадської ради при УМВС в області. Вони одразу ж кинулись допомагати жінці. Заблокували вихід зловмиснику з під'їзду, зателефонували на спецлінію «102» та всі разом чекали міліціонерів».

Люди передали зухвальця правоохоронцям, котрі на сходовій клітці четвертого поверху знайшли змінний одяг нападника та золоту річ, що належить потерпілій. В порядку ст. 208 КПК України 35-річного івано-франківця взято під варту. Наразі за цим фактом розпочато кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення – грабіж, також правоохоронці перевіряють його на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

Схожі Новини