Logo

16 Жовтня 2014, 09:04

В обласній психіатричній лікарні №3 лікуватимуть іпотерапією, мистецтвом і танцями (ФОТО)

В Івано-Франківській обласній психіатричній лікарні №3 відкрили нове відділення, розраховане на 30 ліжок.

лікарня

За словами головного лікаря Мирона Мулика, готуючись до відкриття, працівники медичної установи власними силами провели ремонт приміщень, на що загалом було витрачено 700 тисяч гривень. Половина коштів – з бюджету, повідомляє прес-служба ОДА

«У кожній палаті є тумбочки, шафи для пацієнтів, цілодобово буде гаряча вода, – розповів медик. – Оснащені санітарні кімнати, все передбачено навіть для людей з особливими потребами».

У відділенні лікуватимуть пацієнтів з невротичними розладами. Лікування полягатиме не лише у наданні медикаментозної допомоги, розповідає завідувач відділення Іван Яковенчук. Медики застосовуватимуть новітні методики відновлення психічного здоров’я: іпотерапію, терапію мистецтвом, танцями, театром, працею, кулінарією тощо. Лікар наголошує: останнім часом зростає кількість людей, які потребують психологічної та психіатричної підтримки.  Пов’язано це передусім зі складною ситуацією у державі.

«Це стосується багатьох людей, які повертаються з місць, де зараз тривають страшні військові події, їх рідних, близьких, – каже лікар. – Наростають посттравматичні стресові розлади, розлади адаптації. Суспільство завжди реагувало на несприятливі ситуації».

В подальших планах медиків обласної психіатричної лікарні №3 – завершення реконструкції приміщень закладу, відкриття відділення для лікування алкогольних та наркотичних залежностей в добровільному та примусовому порядку, дитячого психоневрологічного центру.

лікарня1 лікарня2

лікарня3

лікарня4

Схожі Новини