Logo

14 Лютого 2017, 12:25

В самому центрі Івано-Франківська може завалитися кам'яниця 19 століття (ФОТО)

В самому центрі Франківська, на вулиці Бачинського,2 руйнується старовинна кам'яниця, яка належить до пам'яток архітектури місцевого значення.

1

Про це в мережі Фейсбук повідомила франківчанка Irina Dyakun.

"Центр міста і під'їзд в аварійному стані! Будинок ні за якими комунальними службами не закріплений. 80% будинку пенсіонери, які уявлення не мають до кого звертатись",- написала Irina Dyakun.

Як пояснив у коментарі Бліц-Інфо начальник управління архітектурної спадщини Володимир Ідак, мешканці будинку повинні організовуватись в ОСББ і тоді починати думати, як обслуговувати цей будинок.

"В пенсіонерів є діти, які розраховують на ці квадратні метри, вони не є безгосподарні. Тому кивати на те, що там живуть пенсіонери є трішки лукаво. У будь-якому випадку цим мешканцям треба зорганізовуватись, адже навіть якщо дадуть гроші, то місто має співпрацювати з певною юридичною особою - ОСББ. Тоді вже можна буде думати над пайовою участю чи іншими варіантами вирішення проблеми. Проте зараз точно можу вам сказати, що цьогоріч у планах реставрації цього будинку немає",-  зазначив чиновник.

2

3

4

6

8

9

10

11