Logo
13 Вересня 2019, 16:13

Я не злочинець: Франківський суд обирає міру запобіжного агроному наркоплантації

Сьогодні,13 вересня, Івано-Франківський міський суд обирає міру запобіжного заходу одному із обвинувачуваних. Суддя Олена Татарінова.

Як писав Типовий Франківськ, вчора в селищі Яблунів Косівського району правоохоронці викрили плантацію парників із коноплею.

Відомо, що рослину вирощували на 4 га землі, одного з місцевих підприємств. В ході операції було затримано трьох підозрюваних. Суддя Олена Татарінова, пише Типовий Франківськ.

Обвинувачуваний Корбут Ярослав 1968 рік народження проживає в Снятинському районі селище Заболотів. Перебуває на обліку судинного лікаря Василюка.

Прокурор Сергій Боровик зазначив, обвинувачуваний у даному кримінальному проваджені виступає агрономом підприємства Явсон, яке здавало в оренду землі. 

Сторона обвинувачення просить міру запобіжного заходу тримання під вартою або заставу у 5 млн 17 тисяч 502 гривні.

Захисник зазначив, що обвинувачуваний, підприємець, надав Розвадовському території в оренду.

"Немає фактів та тверджень свідків про співпрацю. Навіть не знайомий з обвинувачуваним Шкрібляком. На камерах нема ніде зафіксовано,що він саджав чи доглядав за теплицями. Він працював зі слідством 14 годин, добросовісно працював, показував приміщення, відкривав кімнати. В нього погіршилось самопочуття, швидка приїжджала двічі, в мого клієнта піднявся тиск до 170 і його не хотіли транспортувати в Івано-Франківськ. В нього переломні ребра, бо його напередодні побили, я ще буду з'ясовувати при яких обставинах",- зазначив захисник.

Відтак просить суддю про міру запобіжного заходу домашній арешт і мінімальну заставу і,каже, щоб оплатити суму у 5 мільйонів підзахисному потрібно працювати 208 років.

"Я не міліонер. Я був на робочому місці. Я віддав в оренду комбінат. Спочатку не було домовлено, що там мало садитися, показав обладнання. Мені було сказано ви маєте свої об'єкти, сюди немає чого більше ходити. Фамілії Шкрібляк я взагалі не чув. Зі мною уклали договір Розвадовський, він оплачував оренду. Я не злочинець готовий надавати покази та співпрацювати",- сказав обвинувачуваний Корбут.

Суд відправив обвинувачуваного під варту строком на 60 днів з можливістю внесення застави.

Схожі Новини