Logo
23 Березня 2019, 12:27

21-річна дівчина з Прикарпаття перебуває у комі. Батьки благають про допомогу

П’ять років тому в 16-річної мешканці села Пійло Тетяні Білецькій лікарі трансплантували нирку. Її донором стала мати, яка віддала їй свій орган.

Уже через два місяці дівчинці поставили інший діагноз — цитомегаловірус.

Відтоді їй систематично необхідні дороговартісні препарати, зокрема довічне прийняття імунодепресантів під контролем київських лікарів, інформують "Вікна".

На початку цього року 21-річна Тетяна Білецька потрапила до Калуської лікарні з діагнозом "двостороння пневмонія". Уже через місяць хвороба дала ускладнення і на початку березня дівчина потрапляє в реанімацію, де перебуває в стані коми. Згодом її переводять до реанімації Івано-Франківської інфекційної лікарні, де медики пацієнтці ставлять ще один діагноз — "гострий менінгоенцефаліт".

Наразі Тетяну Білецька перевели в Івано-Франківську обласну лікарню, де вона під штучною вентиляцією легенів перебуває в комі.

За словами матері дівчини — Тетяни Білецької, щодня її дитині потрібні дороговартісні ліки. Частково імунодепресанти для її дочки виділила Калуська районна лікарня, інші ліки докуповують самостійно. Загалом день перебування в клініці для жительки Пійла коштує 5 тис. гривень.

У сім’ї Білецьких дочка Тетяна — єдина дитина. Чотири роки тому батьки поховали 26-річного сина Сергія, який внаслідок розвитку ниркової недостатності не витримав процедури діалізу.

Допомогти родині можна за наступними реквізитами:

Приват Банк 5168 7573 9048 7280 — Білецька Тетяна Ігорівна (мама);

Райффайзен Банка Аваль 4188 3710 2497 2995 — Білецька Тетяна Ігорівна (мама).