Logo
21 Серпня 2019, 15:40
Теги: вода, борг

Франківці боргують за воду 40 мільйонів

Клмунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром" повідомляє про критичну ситуацію зі сплатою комунальних послуг

За останніми даними комунального підприємства, за послуги водопостачання та водовідведення не сплачують майже 50% населення міста, зазначається в сюжеті ОТБ Галичина.

Працівники "Івано-Франківськводоекотехпром" активно борються з цією проблемою, проте, не вдається вплинути на всіх боржників. Виконуючий обов'язки генерального директора КП "Івано-Франківсьводоекотехпром" Іван Палімон зізнається, вже неодноразово вводиди санкції для отримання результату. Зокрема, припиняли водопостачання боржникам, писали попереджувальні листи, а також подавали позовні заяви до суду.

Комунальник зазначає, що сума заборгованісті сягає близько 40 мільйонів гривень.

До того ж, щоб не заборгувати за електроенергію працівники вдаються до обмежень. У зв'язку з  цим комунальне підприємство скаржиться на те, що не може придбати необхідні метаріали для ремонту техніки, обладнання, а про премії та підвищення заробітної плати навіть не йде мова.

До слова, "Івано-Франківськводоекотехпром" запевнив, переходити на погодинне постачання води комунальне підприємство не буде і просить всіх боржників сплатити заборгованість.

Детальніше у відеосюжеті :