Logo
4 Січня 2022, 16:47

5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

5 січня розпочнеться реєстрація для участі у пробному ЗНО і триватиме до 22 січня 2022 року. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, а вже 19 березня і 26 березня відчути атмосферу реального тестування.

Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Участь у пробному тестуванні дасть змогу учасникам попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час.

Багато одинадцятикласників усе частіше звертає увагу на доступні онлайн-тести, виконання яких не тільки дає змогу діагностувати рівень набутих компетентностей, а й повправлятися у виконанні різних типів тестових завдань.

З року в рік чимало організацій називає свої онлайн-тестування пробним ЗНО або ж розміщує так звані зошити пробного зовнішнього незалежного оцінювання, використовуючи логотип Українського центру оцінювання якості освіти, тим самим порушуючи авторське право. Безумовно, подібні тести будуть корисними для тренування, та водночас можуть спантеличувати: завдання можуть виявитися геть не подібними до тих, які учасник/учасниця отримає на реальному ЗНО.

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване