Logo
24 Грудня 2019, 20:05
Теги: Астанов

Апеляційний суд відмовив змінити цілодобовий арешт Астанову

Сьогодні, 24 грудня, в Івано-Франківському апеляційному суді провели засідання у справі Ельдара Астанова.

Молодика, який підозрюється у вбивстві своєї дівчини судді вже відпустили із СІЗО під домашній арешт, а тепер захисники хочуть замінити запобіжний захід із цілодобового арешту на нічний.

Минулого разу на засідання на апеляцію не з‘явився перекладач, пише Галицький кореспондент.

Захисник Астанова адвокат Разметов зазначив, що у молодика є можливість поновитися в університеті, це одна із причин змінити йому запобіжний захід. З його слів, Астанов не планує втікати, він не може впливати на потерпілих, бо брат Елі в Болгарії, він не впливатиме на свідків, бо усіх свідків допитали (про ще одного свідка, якого захист сам просив допитати він, очевидно, забув), він також не зможе знищити докази, бо вони у прокурора. Судді Гриновецький, Кукурудз і Малєєв порадилися у нарадчій і постановили залишити апеляційну заяву без задоволення.

Нагадаємо, підозрюваного у вбивстві студентки з Франківська тепер судять у Богородчанах – змінився склад суду і справу повертають до початку розгляду.

Ще два роки тому студентку з Болгарії Елю Дішлю Зію розшукували рідні та близькі. За кілька днів її тіло з численними травмами знайшли у валізі на дні озера на Прикарпатті. Головним підозрюваним у справі став хлопець вбитої, туркмен Ельдар Астанов.

У Богородчанському суді справу веде колегія суддів Шишко, Круль та Рибка. Захисники Астанова просили обрати для нього лише нічний арешт, щоб він міг відновитися на навчанні, піти у магазин за продуктами чи викинути сміття.

Також майже місяць тому, вони вже просили відводу суддів.