Logo
22 Листопада 2021, 16:43

У Франківську на вулиці Бандери відремонтували старий двір

Двір на вулиці Степана Бандери, 69, не ремонтувався відтоді, як тут постали житлові будинки. 

Руслан Марцінків на сайті повідомив, що старий двір, який був у критичному стані відремонтовано.

У дворі раніше не було передбачено жодного ліхтаря, проте на прохання мешканців наступного року планують втілити ці побажання. А ще – лавки та смітники.

"В першу чергу приділяємо увагу пішохідним зонам, щоб люди могли пройти. Буде проїзд для машин і паркувальні місця, – говорить Ігор Сенчук директор Департаменту благоустрою. – У нас в роботі ще десь 5 дворів. Робимо, поки погода дозволяє. Близько 20 дворів уже закінчили. Ще для двох оголошені тендери", — повідомив директор Департаменту благоустрою Ігор Сенчук.

Зараз саме формують бюджет на наступний рік, збирають звернення від мешканців, депутатів, все узагальнюють та досліджують, які адреси найпріоритетніші для ремонту, адже бюджет обмежений.

"Все було в ямах і дуже важко було ходити. Тепер все по-європейськи! Чисто, акуратно і на високому рівні!", – радіє місцева мешканка Марія.

Також, цього року поруч зробили гарний великий двір на Коновальця, 147.  Ще низку дворів у цьому районі планують зробити наступного року.

"Це об’єктивно був один із найгірших дворів у місті. Тож поки погода дозволяє, підрядні організації працюють. І ще один двір в Івано-Франківську стане гарним", – коментує міський очільник Руслан Марцінків.