Logo
26 Жовтня 2023, 12:05

Франківська громада бере участь в діалоговому заході з питань ефективного управління комунальним майном

25 і 26 жовтня відбувається діалоговий захід з питань ефективного управління комунальним майном в громадах в місті Ужгород Закарпатської області. Організатором є Асоціація міст України.

Метою зустрічі є врегулювання єдиних підходів у сфері управління комунальним майном, співпраця органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, оновлення нормативної бази у сфері розпорядження майном до викликів сьогодення.

Івано-Франківську громаду представляє заступник міського голови, директор Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Микола Вітенко.

 «Загалом ми обговорюємо проблемні питання у сфері комунального майна. Зокрема, йдеться про особливості формування оцінки об’єкту приватизації, про особливості проведення аукціонів з приватизації у період воєнного стану, можливі виклики та шляхи вирішення проблемних питань», - говорить заступник міського голови Микола Вітенко.

В результаті діалогового заходу очікують отримати готовий зразок уніфікованого порядку приватизаційних процесів з управління комунальним майном для підвищення приватизаційного плану продажу об’єктів комунальної власності та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

received-687735703322073