Logo

Чим не догодив колишній керівник ДП "Дороги Прикарпаття"

Які причини зумовили звільнення Андрія Сазонова з посади директора ДП "Дороги Прикарпаття"?

Після того, як керівник ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов оприлюднив власну версію про рейдерське захоплення підприємства, прикарпатці запитують, що насправді відбулося.

Нагадаємо, що 22 липня, керівництво Івано-Франківської облдержадміністрації раптово заявили про зміну керівника ДП "Дороги Прикарпаття".

Інформація, яка розміщена на сайті Івано-Франківської обласної держадміністрації повідомляє:

Заміна керівника підприємства відбулася у межах чинного законодавства через порушення попереднім керівником умов контракту та вимог статуту підприємства. З метою належного виконання обов’язків, покладених на нове керівництво, невдовзі буде проведено аналіз та аудит фінансово-господарської діяльності ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» за останні роки діяльності”.

Як зазначає колишній керівник державного підприємства такі дії зі сторони керівництва облдержадміністрації є неправомірними. 

Навіть оголошуючи розпорядження на підприємстві з відео можна почути допущені помилки щодо дати звільнення (22.07.2020 р.).

"Офіційне розпорядження про звільнення на сайті ОДА опубліковано вже ввечері 22 липня, після того, як вдень про це повідомили в установі, надалі побачивши описки у даті, розпорядження видаляли з сайту і виставляли знову зі змінами заднім числом", — наголошує Андрій Сазанов. 

2

222193869-354142789707368-7820615924288240775-n

Колишній керівник припускає, що причиною для прийняття такого рішення стало незадоволення, що комусь не перепали кошти на ремонт доріг, адже неможливо розв'язувати всюди всі проблеми зразу, а вони діяли відповідно до переліку який доведено облдержадміністрацією. Нікому переваги не надавали і не обслуговував конкретно чиїсь інтереси.

Згодом змінили реєстраційні дані, право підпису.

Конфлікт набрав обертів, Андрій Сазанов готовий і надалі доводити свою позицію щодо незаконного звільнення.

333