Logo
25 Січня 2022, 10:01

Чиновники ОДА «забули» про фінансування будівництва школи у Боднареві

Багато прикарпатців дорогою з Калуша до Івано-Франківська ставали свідками небезпечних ситуацій та ДТП у селі Боднарів. Причиною цьому є розташування корпусів старої школи через дорогу державного значення. Її школярі змушені долати у перервах між уроками. У той час продовжується будівництво нової школи, яка вирішить цю проблему.

Як вже писав «Типовий Франківськ», нещодавно відбулось засідання регіональної комісії Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), яка розподіляє кошти між об’єктами. Школа у Боднареві, пройшовши відповідний відбір, мала отримати фінансування з ДФРР. Але чомусь посадові особи облдержадміністрації «забули» про цей об’єкт.

Під час засідання відстоювати фінансування будівництва взявся член комісії і депутат обласної ради Назарій Іванів.

«Я є свідком того, як часто там трапляються аварії, а здоров'я та безпека наших дітей має бути на першому місці! Тому будівництво школи у Боднареві є вкрай необхідним. Проте, на жаль, по ньому чомусь не було виділено ні копійки», - зауважив він.

Після довгих дискусій та суперечок комісія все ж підтримала пропозицію Назарія Іваніва і виділила 20 мільйонів на будівництво школи в селі Боднарів.

Варто відзначити, що Едуард Прощук, народний депутат України, всіляко сприяв будівництву школи у Боднареві. Проте кошторисна вартість велика – більше 100 мільйонів гривень. І сьогодні, без консолідованого фінансування як з державного, так і місцевого бюджетів, школа в Боднареві може стати ще одним довгобудом області.