Logo

Директори прикарпатських гімназій звітували про роботу освітніх закладів перед виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради

Сьогодні, 22 липня, на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради звітували директори прикарпатських навчальних закладів загальної середньої освіти.

Про роботу навчальних закладів розповіли керівники Тисменицького та Підпечерівського ліцеїв і Колодіївської гімназії.

Загалом освітяни говорили про перебіг навчання під час карантинних обмежень, освітні програми, стан та потреби шкіл, пріоритети закладів й заслуги своїх учнів та вчителів.

Директори намагаються підтримувати школи в належному стані та сприяти розвитку методичної роботи. Створювати умови для самоосвіти вчителя, як індивідуальної форми підвищення професійної майстерності. Сприяти науково-методичному забезпеченню навчально-виховного процесу. Стимулювати процес створення і запровадження нових педагогічних ідей, елементів сучасних технологій навчання  та виховання.

Необхідно зазначити, що дані школи, як і всі навчальні заклади міста та України, були змушені працювати практично частину першого, та майже весь другий семестр в онлайн-режимі через пандемію COVID-19 і карантин. Педагогам прийшлося опановувати нові технології. В онлайн-режимі вони проводили засідання педагогічної ради, оформляли всю необхідну документацію та видавали учням випускних класів свідоцтва про освіту.

Також, у навчальних закладах проводять профілактики актуальних, на даний час, тем про булінг в учнівському середовищі.