Logo

Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку. Список місцевих таборів

Освітній період завершено, пора відпочити.

Сьогодні, 8 червня, на оперативній нараді міської ради підняли важливе питання про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2021 року з присутніми керівниками закладів освіти та заступниками директорів ЗЗСО з виховної роботи.

170-ти здобувачам освіти Івано-Франківської МТГ будуть віділені путівки у ПЗОВ "Лімниця" за кошти місцевого бюджету.

В першу чергу оздоровлюватимуться діти пільгових категорій, на їх відпочинок з міського бюджету у 2021 році виділено 1 500 000 гривень.

Традиційно працюватимуть чергові садочки (цьогоріч це 9 садочків), пришкільні табори, мовні школи при ліцеях, санаторії та місцеві табори:

 З 7 по 20 червня на базі ЗЗСО діятимуть:
   - 2 пришкільні табори з денним перебуванням дітей (ліцей №1);
   - 10 мовних профільних відпочинкових таборів (ліцей ім.Р.Шухевича, Ліцей №5, 7, 10, 13, 16, 20, Вовчинецька гімназія, Микитинецький ліцей);
   - 1 профільний спортивний відпочинковий табір (Крихівецький ліцей).

 З 14 по 18 червня на базі центру освіти фінкціонуватиме стем-школа лідера.

 На базі МДЄС, МЦНТТУМ, МЦДЮТ, ЦОІ, МЦДДЮМП упродовж червня проводитимуть навчальні майстер-класи, екскурсії, вікторини, для вихованців пришкільних відпочинкових об'єднань при ЗЗСО.

Традиційно працюватимуть чергові садочки (цьогоріч це 9 садочків), пришкільні табори, мовні школи при ліцеях, санаторії, а також місцеві табори та у всій Україні!Відео з оперативної наради: