Logo
9 Червня 2021, 17:15

Дитсадок "Джерельце" вже незабаром відчинить двері для малюків з "БАМу" та "Липок"

Заклад дошкільної освіти № 37 «Джерельце» вже незабаром відчинить свої двері для маленьких іванофранківців.

Про це повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. «Скоро у Франківську з'явиться ще один дитячий садочок! На "Липках" для діточок відкриє свої двері «Джерельце», - розповів мер у фейсбуці.

На сьогоднішній день у майбутньому комфортабельному дитячому садку тривають завершальні роботи з внутрішнього облаштування.

Як повідомив мер, новий дитячий садок збудовано у мікрорайоні «Липки» і він є плодом співпраці між міською владою та будівельною компанією «Ярковиця».

У садку працюватимуть 6 груп, в тому числі 2 ясельні. Загалом він зможе прийняти до 200 дітей. Переважно йдеться про маленьких мешканців новозбудованого мікрорайону «Липки», втім у мерії розраховують, що до садка ходитимуть також багато малюків з прилеглого мікрорайону «БАМ». «Цей гарний садочок, «Джерельце», зможе прийняти 6 груп. Близько 200 дітей ми зможемо в цьому садку навчати та виховувати уже найближчим часом», – прокоментував новий освітній заклад директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук.

«Це яскравий приклад того, як співпраця міської ради та забудовника народжує такі гарні об’єкти як цей садочок. Новий, сучасний та зі зручною територією огородженою повністю. Цей садочок буде для всіх мешканців цього мікрорайону. Сподіваємось, що вже в серпні він зустріне діточок. А чергу на цей садочок ми оголосимо, сподіваюсь, також найближчим часом, коли запустимо цей об’єкт», – зауважила з даного приводу заступниця міського голови з освітніх питань Вікторія Дротянко.

Урочисто відкрити садочок планують вже найближчим часом. Остаточна дана, зі слів  мера Руслана Марцінківа, залежить від процедур закупівлі меблів.

 

Фото: персональний сайт Руслана Марцінківа