Logo
2 Грудня 2019, 19:19
Теги: допомога

Дівчина з Прикарпаття потребує допомоги на дорогу операцію

23-річна Налатія Андрусяк мешканка села Мишин Коломийського району бореться іх важким недугом.

У Дівчини остеосаркома нижньої третини правої стегнової кістки, і потрібна дороговортісна оператція на ногу, пише Типовий Франківськ.

З хворобою дівчина бореться від 2011 року, змогла перемогти рак та пережити багато операцій.

"Вже пройшов місяць, як в просторах інтернету з'явилася інформація про те, що мені потрібна допомога. Багато з вас знають мене і мою історію, яка почалася ще 2011році. На щастя основну хворобу я перемогла, але залишилися проблеми з ногою які потребують швидкого вирішення. Так склалося, що мені знову потрібна операція яку погодилися робити в Харкові (минула була у Києві). Як сказав лікар " у всіх європейських країнах таку операцію повністю оплачує держава, але нажаль у нас це повністю лягає на плечі хворого ". Так вийшло і в мене. Це не планова операція, тому що даний протез не був тимчасовий, а розрахований на років так 20-25 а то і на все життя, але мій організм вирішив що достатньо 8 років хочу я цього чи ні", - пише дівчина на сторінці у соцмережі.

Вартість протезу який виготовлятимуть у Німеччині становить 694 236 гривень. Для сім'ї Наталії це дуже велика сума.

Дівчина каже, що за короткий проміжок часу  вдалося зібрати надзвичайно багато, відгукнулася неймовірна кількість небайдужих людей зі всієї України і світу.

"Я безмежно всім вдячна за допомогу. А ще вдячна за слова підтримки які надходили і в особисті повідомлення і в коментарі до переказу на карту(дуже багато хороших слів ). Так, більша частина вже зібрана, але це ще не все, тому прошу МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ, для мене це дуже важливо", - додає Наталія.

Реквізити для допомоги: 5168 7573 2461 4348