Logo

ФК "Прикарпаття" зазнало 3-ї поспіль поразки у поєдинку за кубок України

На старті сезону івано-франківська команда зазнала вже третьої поспіль поразки. У 4-му турі чемпіонату на виїзді "Прикарпаття" знову поступилося дуже незручному супернику - столичній "Оболоні" (1:3).

Після стартової розгромної перемоги над "Ужгородом" "Прикарпаття" зазнало поразки у матчі із  ФК"Оболоні" з рахунком 1:3.

Ледь не перший момент у грі завершився голом у ворота гостей - з допомогою невеликого рикошету Слободян відкрив рахунок.

На 25-й хвилині Пастух грубо помилився на лінії штрафного, чим сповна скористався Батальський. Однак ще до перерви Барчук відквитав один м'яч - 2:1.

У другому таймі івано-франківці діяли активніше, намагаючись зрівняти рахунок. Але м'яч вперто не йшов у ворота господарів. А наприкінці поєдинку, коли "Прикарпаття" великими силами пішло вперед, після перехоплення і пасу Мурза реалізував фактично вихід сам-на-сам - 3:1.

"Оболонь" продовжила свою серію без поразок і піднялася на четверте місце, а "Прикарпаття" програло третій матч поспіль і тепер займає 13-у позицію.

Нагадаємо, наступний матч "Прикарпаття" зіграє з ФК "Волинь" (Луцьк) 22 серпня на стадіоні "Рух" о 15:30. Це буде 5-й тур Першої ліги.