"Прикарпаття" програло Харківському "Металісту" у домашньому матчі

Вчора, 7 серпня, в Івано-Франківську на стадіоні "Рух" відбулася гра між ФК "Прикарпаття" та ФК "Металіст" (Харків).

У поєдинку Першої ліги 3-го туру франківська команда поступилася харків'янам з рахунком 1:4.

Перший гол "Прикарпаття" пропустило у свої ворота вже на 12-й хвилині, а через кілька хвилин й другий, майже одночасно з яким франківський захисник отримав червону карту і залишив свою команду в меншості.

У другому таймі, на 55-й хвилині, франківський гравець Іван Сондей запустив м’яч в напрямку воріт "Металіста", який залетів за спину Канєвцева і потрапив точно в дальню дев’ятку харків’ян.

Третій та четвертий голи харків'яни забили "Прикарпаттю" відповідно на 62-й та 84-й хвилинах.

Наступний домашній матч "Прикарпаття" зіграє з ФК "Волинь" (Луцьк) 22 серпня на стадіоні "Рух" о 15:30. Це буде 5-й тур Першої ліги.