Logo
29 Березня 2020, 19:31

Франківчанка просить допомогти зібрати 300 тисяч на лікування онкохворого чоловіка

Мешканка Івано-Франківська просить небайдужих допомогти зібрати кошти на дороговартісне лікування чоловіка.

Про це Наталя Бараболюк Мацькевич написала у соцмережі Фейсбук.

“Звертаюсь до всіх небайдужих з великим проханням про фінансову допомогу для свого чоловіка Бараболюка Тараса Михайловича.
Як прикро усвідомлювати, що життя дорогої людини залежить від грошей. Але вселяє надію те, що є небайдужі люди, які переживають цю хворобу разом з тобою, які розуміють та підтримують.Вірю в те, що мій чоловік одужає, що він впорається і переможе. Найбільше цього чекають наші діти, яким потрібна батьківська підтримка”, – йдеться в дописі.

Я повідомляє франківчанка, ще 2018 році чоловіку поставили діагноз: Карцинома ректосигмоїдного відділу ободової кишки метастаз в лівий надключичний вузол.

За цей період проводились 2 операції в Національному інституті раку м.Києва та довготривале та дороговартісне лікування. І попереду ще один курс лікування хіміотерапії, на який ми фінансово вичерпалися.

На курс лікування потрібно понад 300 тисяч гривень.

“Призначили препарат Ербітукс, який вводиться щотижнево протягом двох місяців. В перший тиждень лікування вводиться доза 800мг наступні 7 тижнів по 400 мг. Препарат дороговартісний , 100 мг препарату коштує приблизно 7 тис.грн.
Потрібна фінансова допомога. Всім, хто має змогу і бажання залишаю свої банківські реквізити. Будь-яка сума для нас важлива. Буду вдячна кожному. Божого благословення вам та вашим родинам”, – благає про допомогу жінка.

Реквізити для фінансової допомоги:

Картка Приватбанку : 5168757398001653