Logo
15 Грудня 2019, 15:22

Франківців закликають «Творити добро разом»

Соціальна акція "Давайте творити добро разом" - це збір продуктових подарунків до Новорічних та Різдвяних свят для одиноких людей похилого віку (які перебувають на обліку міського територіального центру).

Мета акції - зібрати 100 продуктових наборів вартістю 100 грн. кожен та подарувати самотнім бабусям і дідусям, які так цього потребують, пише Типовий Франківськ з посиланням на сайт міста.

В рамках акції, 23 грудня на Вічевому майдані о 12.00 год. молодь нашого міста проведе концертну програму для усіх, кому подобається така ідея, а також будуть вручені подарунки для бабусь та дідусів.

«Робити добрі справи потрібно круглий рік, а такою акцією ми мотивуємо і нагадуємо, що поруч є ті, кому ми можемо допомогти. Для когось із нас 50 чи 100 гривень – невеликі гроші, а для іншої людини – це пів місяця чи місяць мінімального харчування. Ніхто із нас не застрахований і не знає якою буде наша старість, тому юні волонтери і студенти вирішили провести дану акцію» –  коментує Мар’яна Циганин, громадська активістка, помічник заступника міського голови.

Якщо Ви бажаєте допомогти:

1) прийдіть на акцію 23-го о 12-й і принесіть і собою щось із цього списку:

- олію (1 л. пляшка - її мало не буває);

- цукор (герметично запакований 1 кг.);

- макаронні вироби (герметично упаковані - 1 або 3 кг.);

- крупи та інші сипучі продукти (герметично упаковані: гречка, пшоно, горох, фасоля);

- печиво (герметично упаковане);

2) прийдіть на акцію 23-го о 12-й і принесіть із собою кошти, які можна буде передати волонтерам, за які буде придбано необхідні продукти спільно із працівниками територіального центру;

3) якщо немає змоги прийти  23-го грудня, можна перерахувати благодійний внесок на картрахунок ПриватБанку 5168 7426 0795 8802 (Циганин М. П,) із позначкою ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО РАЗОМ.

Організатори акції – громадська організація «Віолла» за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради.