Logo
9 Січня 2020, 16:56

Франківців запрошують на благодійний ярмарок, щоб назбирати кошти на операцію для 5-річного хлопчика

П’ятирічний Максим Атаманюк з Івано-Франківська хворіє на ДЦП і спастичний нижній парапез, він не може самостійно ходити.

Максим незважаючи на свій діагноз ДЦП навчився завдяки посиленим реабілітаціям повзати, стояти, ходити та бігати з допоміжними засобами, а також на заняттях сенсорній терапії покращились його графомоторні навики.

Але малюк росте і разом з ним посилюється спаситика у м’язах, тож батьки, щоб вберегти сина від пожиттєвої реабілітації зважились на операцію, яка може змінити стан хлопчика.

«Після майже півроку роздумів ми обрали селективну дорсальну ризотомію - це видалення нервових закінчень в хребті, які відповідають за спастику. Цю операцію роблять багато де, але найбільший досвід мають в США», - розповідає батько хлопчика.

Родина почала збір коштів, адже така операція обійдеться в більше 55 тисяч доларів. Але розуміють, що самостійно таку суму збиратимуть роками, а ґаяти часу немає можливості.

«Ми розуміємо наскільки це велика сума, але віримо, що все вийде, тому просимо вашої допомоги», - каже батько Максима.

Батьки з допомогою небайдужих людей уже назбирали 26 379$

Залишається ще до закриття збору 39 621$

Крім того, щоб підтримати родину у Франківську організовують благодійний ярмарок. Він відбудеться 12 січня з 11-19.00 години у фортечній галереї Бастіон.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Картка 4149 4390 1176 2493