Logo
12 Січня 2022, 12:08

"Івано-Франківськтеплокомуненерго" ввели абонплату за обслуговування

У ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго” повідомили про встановлення плати за абонентське обслуговування.

Відповідно до постанови КМУ від 21.08.2019р. № “Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами” плата за абонентське обслуговування не може перевищувати 35,19 грн./абонента в місяць.

Плата за абонентське обслуговування здійснюється щомісячно впродовж року у розрахунку на 1 абонента (споживача). Розмір абонентської плати не залежить від кількісних показників спожитих комунальних послуг.
Споживачам комунальних послуг та власникам (співвласникам) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення, у відповідній будівлі, які сплачують плату за абонентське обслуговування, надаються пільги та субсидії на оплату цього платежу.

Також “Івано-Франківськтеплокомуненерго” повідомляє, що договір приєднання було висвітлено на сайті 01 листопада 2021 року, що дозволяє проводити нарахування плати за абонентське обслуговування з 01 грудня 2021 року.

Для абонентів ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» з 01 грудня 2021 року буде встановлено плату за абонентське обслуговування у наступному розмірі:

•10,70 грн./місяць (з ПДВ) за послугу з постачання теплової енергії без будинкових приладів обліку;

• 12,62 грн./місяць (з ПДВ) за послугу з постачання теплової енергії за наявності будинкових приладів обліку.

Плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг, що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).

 

Головне фото з відкритих джерел