Logo

Іванофранківським забудовникам пропонують будувати підземні смітники

Облаштовувати підземні контейнерні майданчики для сміття, там, де немає місця для наземних запропонував іванофранківським забудовникам та управляючим компаніям заступник міського голови – директор Департаменту житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак.

Нагадаємо, вчора на оперативній нараді чиновник нарікав на дефіцит контейнерних майданчиків в Івано-Франківську. При цьому зауваживши, що особливо актуальною дана проблема є для новобудов, оскільки забудовники, здаючи нові будинки та житлові комплекси, не поспішають облаштовувати їх контейнерними майданчиками.

Як стверджує Михайло Смушак, зазвичай забудовники мотивують свою позицію відсутністю достатнього простору, оскільки будівництво зазвичай відбувається у стиснених умовах. «Особливо у стиснених умовах забудівник каже: «у нас нема куди поставити майданчик». Але знаєте, майданчик – це є такий самий необхідний атрибут, як у квартирі, скажімо, санвузол. Так, санвузол – це можна було би уникнути, але, вибачте, ходити і ходити. Так само з майданчиками», - зазначив чиновник.

Альтернитиву у таких випадків він вбачає в облаштуванні підземних майданчиків, зауваживши, що в Івано-Франківську вже є один такий майданчик.

«Тобто, якщо стиснені умови, необхідно будувати підземні (майданчики – ред.)», - підсумував Михайло Смушак.