Logo
4 Вересня 2021, 16:03

Медпрацівникам Калуської ЦРЛ передали медичну апаратуру, придбану за кошти благодійників

3 вересня, у Калуській центральній районній лікарні відбулося урочисте вручення медичної апаратури, придбаної за кошти благодійників.

Варто зазначити, що нещодавно на благодійному вечорі «Квітка єдності» завдяки меценатам вдалося зібрати 301,5 тис. грн і ще 200 тис. грн виділило керівництво підприємства «Карпатнафтохім». Метою проведення благодійного вечора було зібрати кошти на придбання електрокардіографічної стрес-тест системи з велоергометром для кардіологічного відділення Калуської центральної районної лікарні.

Про це повідомляє Калуська районна державна адміністрація.

У заході взяли участь народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець, генеральний директор ТОВ «Карпатнафтохім» Іван Підсадюк і медпрацівники лікарні.

DSC-0017-1

За зібрані кошти придбали не лише електрокардіографічну стрес-тест систему з велоергометром, а й електрокардіографічний реєстратор. Тож найближчим часом лікарі розпочнуть на ньому діагностувати стан серцево-судинної системи пацієнтів. А це дозволить правильно встановити діагноз та призначити необхідне лікування

За словами медпрацівників, електрокардіографічна стрес-тест система з велоергометром необхідна для здійснення діагностики серцево-судинної патології. Вона дозволяє оцінити толерантність до фізичного навантаження і виявити патологічні зміни серцево-судинної системи, особливо скриті патології,  які можна виявити  при фізичному навантаженні. Все це допоможе покращити обслуговування пацієнтів лікарні та полегшить роботу медичного персоналу.

 

Фото: Калуська районна державна адміністрація.