Logo

В Івано-Франківську міську дитячу клінічну лікарню купили новий УЗД-апарат

Сьогодні, 22 червня, в Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні запрацював новий УЗД-апарат.

Нове сучасне обладнання допоможе лікарям проводити якісніше обстеження найменших пацієнтів.

"Завдяки цьому обладнанню ми зможемо проводити обстеження наших найменших пацієнтів. Ми проводимо обстеження черевної порожнини, нирок, щитоподібної залози. Також ми проводимо УЗД-скринінг новонароджених," - розповідає лікарка ультразвукової діагностики Міської дитячої лікарні Оксана Соботник.

Директорка Міської дитячої лікарні каже, що у майбутньому за допомогою нового УЗД-апарату планують проводити обстеження суглобів та судин діток.

"Апарат відрізняється від наших попередніх тим, що він має чотири датчики, які дають можливість проводити ті обстеження, які ми раніше не робили. На сьогодні ми можемо детально серцево-судинну систему, з перших днів народження виявляти у дитини серцеві вади та їх лікувати.  І звичайно зможемо проводити обстеження судин, коли довчимо наших спеціалістів," - зазначає директорка закладу.

Коштував місту новий корейський апарат ультразвукової діагностики 1,6 млн гривень.

"Раніше за кошти НСЗУ сюди вже купили новий рентген, а ще переносні рентген-апарати. А загалом кожен медичний заклад у місті цього року отримав кошти на закупівлю нового обладнання. Важливо робити такі оновлення, щоб наші заклади були конкурентоспроможними на ринку медичних послуг», – говорить міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

До слова, відсьогодні лікарі уже роблять обстеження на новому УЗД-апараті.