Logo
2 Листопада 2021, 17:03

Майже 200 постанов і 20 протоколів: правоохоронці контролюють прикарпатців щодо дотримання карантину

Упродовж 30 і 31 жовтня за порушення встановлених правил правоохоронці склали 20 протоколів, винесли 178 постанов.

Про це повідомили в поліції Івано-Франківської області.

Мобільними (рейдовими) групами проведено більше 300 перевірок щодо дотримання громадянами установлених карантинних обмежень, а також наявності в працівників та відвідувачів закладів торгівлі, розважальних закладів, закладів громадського харчування, закладів розміщення, спортивних залів, пасажирів міжобласного сполучення на автобусних маршрутах та залізничному транспорті документів про їх вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 або про негативний результат тестування на COVID-19, які проведені не більш як за 72 години, або одужання від зазначеної хвороби, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Портал Дія, та у разі виявлення порушень вирішувалось питання про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Зокрема за два дні правоохоронці склали 20 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (відносно суб’єктів господарювання – 11, відносно фізичних осіб, перебування без масок – 8, відносно перевізника – 1); винесли 178 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (відносно пасажирів транспортних засобів перебування без масок – 8, відносно фізичних осіб, перебування без масок – 170).
Крім того, зареєстровано 5 матеріалів в Журнал єдиного обліку в органах (підрозділах) поліції заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події відносно суб’єктів господарювання, щодо порушення карантинних заходів (без COVID-сертифікатів).
Поліцейські наголошують громадянам на необхідності дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень. Повний перелік заборон за посиланням: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Поліція Івано-Франківщини закликає громадян бути свідомими та відповідально поставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.