Logo
14 Червня 2020, 16:57

На пішохідному пункті пропуску з Польщею утворилися великі черги

В пункті пропуску «Шегині»,що  на кордоні з Польщею,  останніми днями збільшилася кількість подорожніх, які прямують закордон. Люди змушені по 10 годин очікувати в черзі, щоб перетнути кордон.

Про це повідомили в Державній прикордонній службі, пише Типовий Франківськ.

За добу через пункт пропуску «Шегині» на вхід та на вихід слідує від 3 до 3,5 тисяч осіб. Понад 74 тисячі осіб пройшло через пішохідний пункт пропуску з часу відновлення його роботи.

Обмежень для громадян, які слідують до Польщі немає. Щогодини прикордонники оформляють близько 70 людей, які прямують на вихід з України.

Однак після проходження усіх видів контролю на українській стороні, громадянам доводиться по декілька годин очікувати, аби потрапити на територію Республіки Польща. Виникає значне накопичення осіб перед польським пунктом пропуску.

Вкотре наголошуємо, що польською стороною, у зв’язку з карантинними заходами, проводяться додаткові контрольні процедури відносно громадян, які прибувають із-за кордону. Як результат, зростає тривалість оформлення громадян та час очікування на перетин кордону.

Аби люди, які стоять у черзі змогли перепочити, сховатися від спеки чи дощу, вчора у пункті пропуску «Шегині» співробітники Головного Управління ДСНС у Львівській області розгорнули каркасні намети, а органи місцевої влади забезпечили доставку питної води.

Враховуючи ситуацію на єдиному пішохідному переході «Шегині», просимо громадян по можливості перетинати українсько-польський кордон легковим транспортом в автомобільних пунктах пропуску «Ягодин», «Краківець» та «Рава-Руська».