Logo

На лікування позбавленого батьківського піклування хлопчика зібрали понад 20 тисяч доларів

В Івано-Франківську оприлюднили результати благодійного аукціону "Мрії дитини - своїми руками"

20,3 тисячі доларів США вдалося зібрати в результаті благодійного аукціону «Мрії дитини – своїми руками», який відбувся в Івано-Франківську 7 травня з ініціативи Служби у справах дітей Івано-Франківської міської ради та громадського об’єднання «Соціальна платформа».

Про це повідомила сьогодні, на оперативній нараді у міського голови начальниця Служби Ірина Рохман.

З її слів, в акції взяли участь 35 дітей. Йдеться про дітей, які перебувають під опікою Івано-Франківської служби у справах дітей, вихованців Містечка милосердя Святого Миколая та Центру соціально-психологічної реабілітації. Діти надали 50 виконаних власними руками художніх робіт, які в подальшому було реалізовано на благодійному аукціоні.

Виручені кошти будуть передані на лікування 7-річного Андрія Ільницького – дитини, позбавленої батьківського піклування, який в даний час перебуває у Долинському обласному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Теплий дім». «На жаль, йому є небезпечно контактувати, особливо зараз є такий час, коли ми маємо обмежувати контакти і ми обов’язково ці кошти передамо Андрійкові» - розповіла начальниця Служби у справах дітей. Вона також зауважила, що однією з мрій хлопчика є іграшткова машинка, а відтак організації акції придбали великий іграшковий автомобіль, який також пообіцяли передати хлопчикові у Долинський центр «Теплий дім».