Logo
30 Червня 2021, 09:41

На Прикарпатті досі розшукують чоловіка, який рятував на Дністрі трьох дочок

Як ми уже повідомляли раніше, у понеділок, 28 червня, поблизу села Козина, Галицької ТГ посеред річки Дністер знаходились 3 дітей, які не могли самостійно вийти на берег та просили про допомогу. На берег їх доправили рятувальники. 

За інформацією дітей та очевидців, відпочиваючи на річці одна з дівчат потрапила на глибину й почала тонути, при цьому потягнула за собою одну із старших сестер. Батько, побачивши дану ситуацію, почав занурюватись, щоб виштовхнути на поверхню дітей. Відвівши дітей із заглиблення батько зник з поля зору, і на даний час місце перебування невідоме.

Рятувальниками Галича спільно з водолазами провели обстеження дна та русла річки Дністер, на загальній площі 500 м.кв, повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту ОДА. Станом на 23:00  28 червня у зв’язку із темною порою доби роботи призупинені. Чоловіка не виявлено.

Відновили пошуково-рятувальні роботи з 06:55 29 червня. Протягом дня проведено наступні роботи:

- водолазами обстежено дно річки на площі 6500 м.кв.;

- рятувальниками обстежено русло річки за допомогою ехолоту та пристрою «Кошка» сторону села Козино на відстані 4 км, а також русло річки квадрокоптером.

О 20:00 29 червня пошукові роботи на річці Дністер призупинені. Чоловіка так і не знайшли.

Відновлення пошуково-рятувальних робіт планується з 08:00 30 червня.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне.