Logo

На Прикарпатті тимчасова контрольна комісія продовжує перевіряти роботу комунальних підприємств

Вчора, 30 червня, відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії Івано-Франківської обласної ради з перевірки діяльності трьох комунальних підприємств: КП Івано-Франківське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Івано-Франківськоблагроліс», КП «Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради» та КП Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.

Нагадаємо, тимчасову контрольну комісію було створено за ініціативи депутата Івано-Франківської обласної ради від Політичної Партії «Всеукраїнське Об'єднання Платформа Громад» -  Тараса Виноградника.

"З кожним черговим засіданням члени комісії - депутати обласної ради, переконуються у необхідності та своєчасності створення комісії. Дуже багато питань, а ще більше можливостей та пропозицій щодо покращення діяльності комунальних підприємств. Дякую колегам - депутатам за підтриману ініціативу, адже все «бачать на власні очі». І це тільки початок..." - наголосив Тарас Виноградник у дописі на своїй Фейсбук-сторінці.

Зазначимо, тимчасову контрольну комісію з перевірки комунальних підприємств було створено вперше за 30 років існування Обласної Ради. Згідно із рішенням на сесії облради, комісія працюватиме три місяці до 1 вересня. По завершенню роботи комісії буде оприлюднено звіт, згідно з яким будуть прийняті відповідні рішення.

 

Фото з допису на Фейсбук-сторінці Тараса Виноградника.