Logo
21 Жовтня 2020, 17:05

На Рогатинщині розпочали ремонт траси М12 "Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знамянка"

У 2017 році Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області розробила інвестпроект на реконструкцію ділянки дороги державного значення М12 «Стрий-Знамянка» в межах Івано-Франківської області. Спільно з «Укравтодором» пройшли процедури відбору та погоджень в різних комісіях.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак, пише Типовий Франківськ.

"Але тільки у 2020 році за сприяння Прем’єр Міністра України Дениса Шмигаля, народного депутата України Едуарда Прощука, першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марії Савки, відповідно до нещодавно прийнятих Кабінетом міністрів доповнень до переліку об’єктів капітального ремонту, за кошти Державного бюджету, спрямованих Державним агенством автомобільних доріг України «Укравтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, підрядне підприємство «Проектування.Будівництво.Сервіс» капітально відремонтує ділянку дороги держаного значення М12 «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знамянка» у Рогатинському районі", - ідеться у дописі.

Нагадаємо, на ремонт дороги Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка залучили 100 мільйонів гривень від Укравтодору.