Logo
3 Лютого 2022, 10:27

Не працює Київстар: користувачі скаржаться на проблеми зі зв'язком

В мобільного оператора зв’язку «Київстар» стався збій.

У четвер, 3 лютого, користувачі розповідають, що не можуть здійснити дзвінки й перевірити стан рахунків. Натомість мобільний інтернет працює.

Зокрема, на це у мережі скаржаться мешканці Івано-Франківська, Снятина, Косова, Долини та інших населених пунктів Прикарпаття, пише Типовий Франківськ з посиланням на business.

«Проблема підключення чи недійсний код ММІ», – таку відповідь отримують на запит перевірки стану рахунку.

Користувачі зазначають, що на рахунку кошти є, але коли намагаються подзвонити, то отримують відповідь: недостатньо коштів для здійснення дзвінка.

«Я не могла перевірити стан рахунку, і чи зарахували суму (продовжили пакет послуг). Потім все перевірила, все окей, але все одно казало, що недостатньо коштів. А згодом почало дзвонити через раз», – каже користувачка Софія.

«Через мобільний додаток «нема зв'язку з сервером», подзвонити не дає «недостатньо коштів», хоча 1 числа зняло плату і все ок було, вайфай від Київстар працює з перебоями», – ділиться Анастасія.
Також скаржаться, що не працює гаряча лінія мобільного оператора.

До слова, в деяких користувачів після перезавантаження телефонів усе запрацювало.

Станом на 9:30 на сайті Київстару немає жодного офіційного повідомлення про збій. Окрім того, о 10:00 на сайт не вдається зайти.

 

Головне фото з відкритих джерел