Logo
28 Листопада 2022, 13:43

Не тільки «човники»: найпопулярніші моделі жіночих туфель

Не тільки «човники»: найпопулярніші моделі жіночих туфель

Що першим спадає вам на думку, коли мова йде про жіночі туфлі? Мабуть, саме моделі без ремінців з завуженим носком, глибоким вирізом та тоненькими підборами середньої висоти — так звані човники. Їх історія налічує цілі сторіччя (правда, спочатку носили такі туфлі виключно чоловіки). Але сьогодні мода пропонує значно ширший вибір зручних моделей у класичному стилі. І якщо ви вирішили купити туфлі, вам буде цікаво почитати цей огляд.

Які жіночі туфлі сьогодні в тренді?

Сучасна мода задає передусім акценти на комфорт та функціональність. Тож височенні підбори-шпильки залишились далеко позаду. Натомість у ТОП найпопулярніших моделей увійшли інші варіанти.

Лофери

Це туфлі на низьких підборах з напівкруглим носком та китичками на мисках. У сучасних моделях замість китичок може бути ланцюжок чи інший декор, а класична підошва замінена на більш масивну чи навіть тракторну.

Туфлі з підборами, що розширюються донизу

Це виглядає досить незвично, але відчувається дуже зручно: таке взуття відрізняється стійкістю та не перевантажує ноги. При цьому виглядає така модель дуже жіночно та стильно.

Оксфорди

Ця класична модель є уособленням британського стилю. Донедавна їх вважали атрибутом чоловічої моди, проте сучасні тенденції стирають межу між вбранням жінок та чоловіків. Оксфорди виглядають надзвичайно гармонійно з класичним чи твідовим костюмом, проте їх можна поєднувати майже з будь-яким образом.

Балетки

Мабуть, наймиліший тип жіночого взуття. Пласка підошва, скруглений носочок та мінімалістичний дизайн — ідеальне доповнення до сукні А-силуету, спідниці фасону сонце чи яскравого сарафана вільного крою.

Броги

Це туфлі зі шнурівкою на масивній тракторній підошві. Зовні вони дещо нагадують дуже вкорочені берці: той самий округлений носок та стриманий дизайн. Вони виглядають досить брутально але, разом з тим, елегантно.

Монкі

Ця класична модель, що застібається на ремінці, бере свого назву від англійського слова monk, що переводиться як чернець. Ця назва не випадкова, адже сторіччя тому схожий фасон дійсно носили служителі церкви. Монкі мають дуже лаконічний, стильний вигляд.

Попри те, що найпопулярнішими залишаються базові відтінки, можна зустріти і яскраві туфлі, що точно привернуть увагу та стануть родзинкою образу.