Logo

Обласна рада планує розмістити 140 мільйонів гривень на депозитний рахунок

Про це сьогодні, 8 лютого, йшлось на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Серед процедурних питань, збалансування обласного бюджету на поточний 2022 рік, одним із вагомих питань, на яких зосередилась комісія, було погодження розміщення тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів обласного бюджету на депозитні рахунки у банках без обмеження граничних сум розміщення. Йдеться про 140 мільйонів гривень коштів.

Як зауважив Назарій Іванів, депутат обласної ради, голова комісії, розміщення на депозит 140 млн грн коштів обласного бюджету у відповідному державному банку відбуватиметься на конкурсних засадах. Це кошти, які на сьогоднішній день є вільними та не мають відповідного призначення або ж не прийшов час їхнього використання. Це дасть близько 1 мільйона гривень додаткових доходів для обласного бюджету.

«Також, як нам відомо, нещодавно було засідання комісії Державного фонду регіонального розвитку(ДФРР). З 111 об’єктів 17 отримали високий бал та перемогу на цьому конкурсі. Сьогодні обласна державна адміністрація запропонувала по частині з них, тобто по тих, по яких розпорядником коштів буде Управління капітального будівництва, дати призначення на кожен з цих об’єктів. Це робиться для того, щоб можна було розпочати процедуру проведення тендерів. Звичайно, це абсолютно логічно, адже завчасно визначається підрядник по будівельних роботах. Це дасть право визначити переможця та вкласти з ним угоду. І вже на підставі цього, коли надійдуть кошти з ДФРР, а це трапиться у квітні-травні, ми відповідно, як область, зможемо одразу розпочати будівельні роботи по цих об’єктах», - зазначив Назарій Іванів.