Logo

Олег Гончарук про політичну ситуацію в країні та виклики на наступний рік

Депутат Івано-Франківської обласної ради, голова Івано-Франківської ОДА (2014-2019), заступник голови політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Олег Гончарук на телеканалі обласного телебачення "Галичина" у програмі "Про головне в деталях" з Ігорем Дебенком говорили про суспільно-політичну ситуацію на Прикарпатті та зміни в житті політичної партії «Всеукраїнське Об'єднання «Платформа Громад».

photo-2021-12-04-11-20-35

Як раніше повідомляв «Типовий Франківськ», у листопаді цього року Олег Гончарук став заступником голови політичної партії «Українська Стратегія» Володимира Гройсмана. Таким чином політик вийшов із партії «Платформа Громад» й приєднався до команди «Української Стратегії», довіривши головування політичною силою Олександру Кенізу.

Нагадаємо, 3 вересня «Платформа громад» і «Українська Стратегія Гройсмана» підписали меморандум про співпрацю на виборах до Верховної ради України у 2023 році. Адже ці дві політичні сили мають спільні стратегії, пріоритети та бачення на шляху України до позитивних змін.

«Ми будемо відстоювати в першу чергу інтереси наших виборців, наших громадян, відповідно, функціонування обласних територіальних громад буде залежати від нашого з вами голосування, і ми докладемо максимум зусиль, щоб будь-які недопрацювання центральної влади не відобразилися на людях», - заявив Олег Гончарук.

Говорили також про перший рік діяльності Івано-Франківської обласної ради нового скликання, якій Олег Романович дав задовільну оцінку. Чого не зміг сказати про виконавчу гілку влади. У жодному разі не засуджуючи голів ОДА, а аргументуючи це невідповідністю комунікації для пролонгації питань Івано-Франківської області зі сторони президента країни.

«На моє переконання, сьогодні відбуваються ганебні речі, які заводять державу в глухий кут. На прикладі Івано-Франківської області: тільки за два роки поміняли 4 голови ОДА. Державу сьогодні планомірно доводять до серйозної кризи»,- сказав політик.

На думку депутата, зараз важливо говорити про те, що обласні територіальні громади не забезпечують фінансовим ресурсом.

Зачепивши тему викликів, які стоять перед Україною у наступному році і будуть в будь-якому випадку направлені й на Прикарпаття, Олег Гончарук зазначив: «Основними викликами є все, що пов’язане з російсько-українськю війною: це і оборонний бюджет, технічне забезпечення; виклик з пандемією й третє - це питання енергетичної безпеки, тому що воно перейде і на соціальні питання, і на бізнес. Я думаю, що ці три чинники є визначальними для того, як ми будемо жити у 2022 році».

Більше деталей у відео: