Logo
3 Вересня 2021, 19:31

Базовою одиницею має бути громада: в Івано-Франківську відбувся перший Форум Платформи Громад

3 вересня в Івано-Франківську відбувся перший Форум Політичної Партії «Платформи Громад».

Ініціаторами проведення Форуму виступили Політична Партія «Всеукраїнське Об'єднання «Платформа громад»

Понад 500 делегацій. На захід завітали делегати з різних куточків України: Вінничини, Чернігова, Черкас, Полтави, Хмельниччини, Чернівеччини, Рівненщини та Закарпаття та Києва.

Модерували Форум Ігор Пасічняк - один із співзасновників партії та депутат Івано-Франківської обласної ради від Політичної Партії «Всеукраїнське Об'єднання «Платформа громад» - Тарас Виноградник. Зустріч розпочалася з виконання Державного Гімну України та благословення отців- капеланів  Івана Криховецького та Федора Мороза.

 Учасники Форуму згадали та вшанували хвилиною мовчання пам'ять за загиблих героїв. Поклали квіти до Пам'ятного Хреста борцям за незалежність України та жертвам політичних репресій.

photo-2021-09-03-21-05-41

Модератори зустрічі розповіли історію становлення,  розвитку та успіху Політичної Партії  «Всеукраїнське Об’єднання Платформи Громад». Вперше Івано-Франківщина та вся Україна почули словосполучення «Платформа Громад» напередодні Дня святого Миколая - 18 грудня 2019 року. Ця політична сила вперше прийняла участь у виборчих перегонах і незважаючи на скептичні прогнози, здобула підтримку у виборців.

Успіху передувала активна робота у громадах Прикарпаття. Основними гаслами стали: вільна людина, заможна родина, сильна громада та соборна Україна!

«Якщо ти щось робиш, то маєш ставити перед собою мету. Наша команда поставила амбіційну мету - 7 серпня ми прийняли рішення, що  йдемо на місцеві вибори та провели представлення списку висунутих депутатів перед облдержадміністрацією в Івано-Франківську, щоб  вся влада бачила, що ми йдемо», - розповів Тарас Виноградник .

photo-2021-09-03-20-52-34

Виступаючи перед учасниками Форуму, депутат розповів, що за результатами місцевих виборів 2020 року , політична сила впевнено зайшла в ради і показала хороший результат: 10 голів територіальних громад, 10 депутатів до Івано-Франківської обласної ради. 

В шести районних радах, де відбувалися вибори Політична Партія «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа громад»  сформувала свої фракції. Загалом 242 депутати представляють політсилу в Івано-Франківській області . Завдяки злагодженій роботі Політична Партія «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа громад»  увійшла у тридцятку кращих політичних партій України, яких обрали та підтримали виборці. 

Під час виступу лідер Політичної Партії  «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа громад» Олег Гончарук подякував прихильникам за підтримку та довіру.

 «Ми пройшли шлях, нам повірили люди, ми підвели підсумки виборчих перегонів, але цю синергію, яка зібралася за весь цей період ми вклали в продовження нашого розвитку. Закінчилися вибори, почалися життєві будні, ми багато з вами спілкувалися, обмірковували, а що далі? Однозначно, ми будемо учасниками повноцінних виборів місцевого рівня у 2025 році. Нас стане врази більше, - зазначає голова партії Олег Гончарук. - Сьогодні на превеликий жаль констатую те, що реформа децентралізації в Україні зупинилася, тому нам потрібно об’єднувати зусилля для забезпечення інтересів людей.  Це стане можливим тоді, коли наші достойні люди від Прикарпаття будуть в сесійній залі Верховної Ради України та на інших посадах,  які будуть враховувати побажання людей на місцях та надавати можливість якісно жити людям. Буде складно, але чим більше звучатиме скептичних думок, тим впевненіша буде хода та бажання працювати».

photo-2021-09-03-20-54-04

 

Як результат роботи Форуму стало підписання Меморандуму про співпрацю двох політичних сил "Всеукраїнське Об’єднання "Платформа громад" та "Українська Стратегія". Окрім цього, голови обласних партійних організацій Євген Нищук та Назарій Іванів підписали Протокол про розвиток та підтримку громад на місцях.

 

"Настільки політизоване наше життя, настільки політичні партії зосереджені на собі, що ми починаємо втрачати правильні рішення для держави. Залишилося лише прийти самим і зробити, бо за нас з вами ніхто нічого не зробить. Так ми йдемо на парламентські вибори, але не для того, щоб стати народними депутатами, а для того, щоб змінити Україну. Я радий, що ми об’єднали наші зусилля", — відзначив лідер Політичної Партії "Українська Стратегія" Володимир Гройсман.

 

 

photo-2021-09-03-20-57-53

 

Політичні сили об’єднали свої зусилля для формування та реалізації стратегій, які базуються на п’яти пріоритетних завданнях:

 

-  Робити все для того щоб передати владу людям;

 

-  Побудувати сильні інституції, виключно із встановленням верховенства права в Україні;

 

-  Розвинути таку модель економіки , яка забезпечить гідне життя для українців;

 

-  Україна має зайняти місце серед інших демократичних країн світу;

 

-  Захистити національну ідентичність, мову, культуру, обороноздатність . 

 

 Як зазначав Олег Гончарук, потрібно привести у владу професійних людей, які мають досвід роботи на місцевому рівні. Ключовим моментом має стати завершення децентралізації на місцях з дотриманням усіх прописаних раніше законів.

photo-2021-09-03-20-44-56