Logo
7 Жовтня 2023, 12:02

Осіння прогулянка в парку атракціонів: симфонія кольорів і емоцій

Сучасні парки розваг дарують неймовірний вибір розваг, як для найменших відвідувачів, так і для дорослих любителів адреналіну.

Саме тому парки атракціонів в Україні – це ідеальне місце для відвідування сім’єю разом із дітьми. Тут можна отримати незабутні враження, які залишаться в пам'яті на все життя.

В Україні є чимало сучасних парків атракціонів, куди можна поїхати відпочивати, навіть коли ти з іншого міста. Саме таким є і парк атракціонів «Лис Микита» в Івано-Франківську. Розташований він у затишному парку відпочинку імені Тараса Шевченка поруч із міським озером. Тому сюди можна сміливо їхати на цілісінький день. Так ми і зробили, обравши для цього один із вихідних днів у вересні.

Парк Шевченка знаходиться недалеко від центру Івано-Франківська і до нього можна легко дійти пішки за 20 хвилин.

У «Франику», як місцеві лагідно називають своє місто, вже панує справжня осінь. Вона вражає своєю вишуканістю та красою. Дерева потрохи перетворюються на палітру яскравих барв, а ще не таке і прохолодне повітря наповнюється ароматами сухого листя. Саме ця пора року і створює ідеальний фон для осінньої прогулянки в парку атракціонів.

photo1696621337-5

У парку представлений увесь улюблений набір дитячих атракціонів: ланцюгова карусель, паровозик, блюдця, тир.

photo1696621336-3

Нашим непосидам особливо сподобались «Ламборджині» та «Веселі гірки». З яких, сповнені вражень, вони перемістились (можна сказати, що перебігли» на дитячі автораллі. За кілька годин вони обійшли всі атракціони, а для малечі їх тут більше десятка, двічі.

photo1696621337-1

Також поміж розвагами тут можна і підкріпитись, адже на території є кілька фудкортів. Можна випити кави, з’їсти тістечко чи круасан.

А що для дорослих, спитаєте ви? А ми відповімо – однозначного башта вільного падіння «Стелла». Такого адреналіну ми з дружиною не відчували вже давненько. Також любителям гострих відчуттів сподобається «Шалена гойдалка». Але вона не для слабкодухих.

Який же парк атракціонів і без ланцюгової каруселі – повертілись з малечею із задоволенням.

Красивим завершенням нашого відпочинку в парку атракціонів «Лис Микита» стало ознайомлення із панорамою осіннього Івано-Франківська з колеса огляду. Сказати, що це було неймовірно – не сказати нічого. З нього відкриваються неймовірні види осіннього парку та міста.

photo1696621334-1

Підбиваючи підсумок, варто зазначити, що завжди можна знайти ідеальне місце для відпочинку всією сім'єю. Основне - це планувати подорож заздалегідь та обрати підходящий парк. Ми так і зробили і не пожалкували ні на хвилину.

Відвідавши «Лиса Микиту» однозначно можна сказати, що він впевнено входить в десятку найкращих в Україні. Так, звісно, і тут є до чого прагнути і в чому розвиватись. Ось за кілька років приїдемо, подивимось і про все розповімо.