Logo
23 Лютого 2022, 10:59

Перед ОДА люди мітингують проти нечесного забудовника (ВІДЕО/ФОТО)

Сьогодні, 23 лютого, перед стінами облдержадміністрації зібрались сотні мітингувальників. Люди придбали нерухомість у забудовника «М Group Developmеnt». Проте, на жаль, по сьогодні вони не можуть отримати житло, за яке давно вже розрахувались із забудовником.

До мітингувальників вийшов міський голова Руслан Марцінків, який запропонував ошуканим клієнтам «М Group Developmеnt» об'єднуватись в кооперативи і за власні кошти добудовувати житло. Зі свого боку він обіцяв всіляко посприяти у здачі будинків в експлуатацію. Проте, мер також зауважив, що « Івано-Франківська міська рада не виступала гарантом вашої купівлі житла у Мельника».

Одна із учасників мітингу наголошує: "Потрібно, щоб винні були покарані! В першу чергу, нехай Мельник вийде на контакт з людьми, тому що стільки людей до нього приходило в офіс, телефонували, а толку немає. Жодний представник Мельника також не зв'язується з людьми. Люди вийшли на мітинг не для того, щоб підняти бучу, а для того, щоб бути впевненими, що вони в кінці отримають за житло. Якщо не отримають, то ми будемо писати заяву в прокуратуру, це має дійти до Президента. Планується створення петиції. На сьогоднішній день немає навіть закону, який би захищав інвесторів. Виходить, що люди вкладають просто так гроші й там їх залишають. Це настільки масштабна афера, адже будівельники залишають людей ні з чим. Як бути захищеними сьогодні у цьому світі!".

image

image

image image