Logo

Посади дерево – захисти дитину: результати благодійної акції для підопічних фонду "Таблеточки"

ТИПОВИЙ ФРАНКІВСЬК нагадує про те, що в Україні відбувається акція "Створюємо ліси разом".

Акція об’єднує одночасно дві корисні справи: висадження лісу і допомогу онкохворим дітям. 

Кожна людина може зробити благодійний внесок — 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники саджають ліс безкоштовно, всі кошти одразу йдуть на користь підопічних фонду "Таблеточки", який вже 10 років допомагає онкохворим дітям та їхнім родинам.

"Від початку дії акції вже висаджено 400 дерев та зібрано майже 20 000 гривень", — інформує пресслужба Міндовкілля.

"Дати шанс дітям на здорове майбутнє та безпечне чисте довкілля — це мета нашої акції. Ми об’єднали зусилля із фондом «Таблеточки», щоб кожен українець, який хоче долучитися до висадки дерев, міг ще й допомогти дітям у боротьбі онкологією. Озеленюючи країну, ми дбаємо про наше спільне майбутнє – протидіємо зміні клімату та її наслідкам, запобігаємо деградації ґрунтів, обмілінню рік, опустелюванню, зберігаємо біорізноманіття, «кондиціонуємо» населені пункти. Справа важлива та варта зусиль і уваги, тож долучайтеся", — розповідає Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Взяти участь в благодійній акції можна за формою реєстрації за посиланням.

На що перетворюється ваша допомога?

Як наголошується, 50 гривень — це одне висаджене дерево і одна безпечна крапельниця для дитини. Щоб захистити онкохворих дітей від занесення інфекцій під час тривалих крапельниць, використовують спеціальні шприци з аспіраційною голкою.

100 гривень — це два висаджених дерева і три дні боротьби з раком або флакон протипухлинного препарату, що стримує ріст ракових клітин. На курс лікування дитині потрібно 16-24 флакони цих ліків.

150 гривень — це три висаджених дерева і ранок під захистом від мікробів або флакон протимікробного препарату. Ліки проти раку вбивають імунітет, тому під час лікування дітям потрібен додатковий захист від мікробів.

"Дитяча онкологія — це системна проблема. Рак можна перемогти лише об'єднавшись. Фонд дуже вдячний Державному агентству лісових ресурсів за можливість зробити дві добрі справи одночасно: допомогти онкохворим дітям і покращити екологічну ситуацію в країні", — ділиться засновниця благодійного фонду "Таблеточки" Ольга Кудіненко. 

Крім благодійної акції можна зареєструватися і долучитися до висадки лісу у своєму регіоні. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.

 

 

Фото з допису Міндовкілля.