Logo
5 Листопада 2021, 11:02

Протестна позиція проти будівництва «Нового цеху з підготовки формальдегідної смоли на заводі «Свісс-Кроно» в Брошневі-Осаді»

Зібрані підписи та депутатські звернення вже надіслано у відповідні органи та інстанції.

Зібрано понад 2 тисячі підписів людей, які виступають проти будівництва «Нового цеху з підготовки формальдегідної смоли на заводі «Свісс-Кроно».

Як раніше повідомляв ТИПОВИЙ ФРАНКІВСЬК, у смт. Брошнів-Осада, що на Калущині для виробничих потреб ТОВ "Свісс Кроно" планується нове будівництво відділення по підготовці смоли.

Коли громадські активісти дізнались про даний проєкт, одразу виступили проти того, щоб таке виробництво не функціонувало на їхній території.

В неділю, 31 жовтня, на площу перед Брошнів-Осадським народним домом, для того, щоб висловити свою протестну позицію прийшло чимало людей, які вміло відстоюють свої права та майбутнє.

Про це на своїй Facebook сторінці повідомив Голова обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа Громад» Назарій Іванів.

«Зібрані підписи, а також мо і колеги депутата Івано-Франківської обласної ради від політичної партії "Платформа Громад" Тараса Виноградника звернення, як депутатів Івано-Франківської обласної ради вже надіслано у відповідні органи влади та інстанції. Будемо сподіватись, що державні мужі дослухаються до голосу народу !
З Божою Допомогою та спільними зусиллями нам все вдасться», - йдеться в дописі політика.