Logo
20 Вересня 2019, 17:55

Реабілітологи показали, як починає ходити боєць з Прикарпаття

Команда волонтерів Revived Soldiers Ukraine дає нагоду реабілітуватися в Україні пораненим військовим України з нейротравмами в центрі Next Step Ukraine в Ірпені, що під Києвом.

Центр скопійований з центру Next Step Fitness в Лос-Анджелесі, де впродовж останіх чотирьох років проходили реабілітацію 12 паралізованих військових із України, пише Типовий Франківськ з посиланням на Irina Vashchuk Discipio.

благодійний фонд і  волонтери дякують жертовним донорам за рахунок яких створили і ведуть кожного місяця центр.

Результати бачимо на відео - Олег Івахнюк отримав поранення в бедро в Липні 2014 року на війні на сході України в складі батальену «Донбас». За 5 років Український підхід до медицини посадив Олега у активний візок з паралізацєю нижніх кінцівок.

Команда реабілітологів у складі Andriy Pentsak та Mykola Svyshch кожного дня докладають зусиль щоб вертикалізувати Олега і починають ось так разом ходити.

Довідково:

Олег Івахнюк учасник лютневих протистоянь 2014 на Майдані. Учасник воєнних дій на сході України влітку того самого року в складі батальйону «Донбас». 17 липня разом із побратимами брав участь у боях біля міста Попасна (Луганська обл.), а наступного дня хлопці потрапили в засідку. Отримав поранення 3-ма кулями в ліву ногу, переніс кільканадцять операцій. Має вогнепальне наскрізне й сліпе кульове та осколкове поранення медіальної поверхні частини лівого стегна, перелом лівої стегнової кістки.

Загалом переніс 22 операції. Продовжує лікування у селищі Клевань. Працює селекціонером у львівських «Карпатах»[1